ViskiFiyatlari.Org sitemizde alkollü içeceklerin ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı sadece fiyatı yer almaktadır. Hiçbir şekilde tanıtım veya satışı yapılmamaktadır.
Home / Likör Çeşitleri ve Fiyatları / Archers Likörü Fiyatları

Archers Likörü Fiyatları

 Archers Likörü Fiyatları

Şeftali severlerin gözde likörü hakkında konuşacağız. Archers likörü şeftali, aromasından üretilen bir içkidir.  Bu likörü türüne ise Schnapps adı verilmektedir. Şeftali ile üretilen bu likör aşırı şekerli bir tada sahiptir. Bu nedenle genellikle içki kokteylleri için kullanılmaya daha elverişlidir. Alkol oranı ise son derece düşük tutulmuştur. Zaten kokteyllerde destek aroma olarak kullanılmasının temel nedenlerinden biri de alkol oranın düşük olmasından kaynaklanır. Bu likörü içtiğiniz zaman meyve suyundan pek de farklı bir tadı olmadığını fark edeceksiniz. Bu nedenle içimi son derece kolaydır. Sadece şeker sevmeyenler için önermiyoruz. Bizde sizler için Archers likörü fiyatlarını detaylı olarak inceledik. En son yapılan güncel fiyat listesi ise şu şekildedir;

70‘lik Archers Likörü Fiyatı; 89 TL olarak güncellenmiştir. Bu fiyat önerilen satış fiyatı olsa da alacağınız bölgelere göre değişiklik gösterebilir. Ancak verdiğimiz bu fiyatın çok da üzerine çıkmayacağını söyleyebiliriz.

 

 Archers Likörünü Nerede Bulabilirim

Likörleri bulmak aslında çok da zor değildir. Sevdiğiniz ve damağınıza hitap edebilecek çok sayıda likör bulunmaktadır. Alkol satışı yapılan her yerde archers likörünü bulmanız mümkündür. Archers likörünü nerede bulabilirim sorusuna en temel cevabımız bu olacaktır. Bunun yanı sıra büyük marketlerin de likör satışları bulunmaktadır. Tekel bayilerde de bu fiyatta archers likörünü bulmanız mümkündür. Eğer aradığınız likörü hiçbir yerde bulamadıysanız son olarak likör satışı hizmeti sunan internet sitelerini değerlendirebilirsiniz. Genelde internet üzerinde her türden likörü satın alma şansınız daha yüksek olmaktadır.

 

 

Archers Likörü Fiyatları
Archers Likörü Fiyatları

 

 

Archers Likörü Nasıl İçilir

Dediğimiz gibi archers likörü son derece tatlı bir likör türüdür. Tamamen şeftali özleri ile üretilmektedir. Eğer bu tadı seviyorsanız kesinlikle denemenizi öneriyoruz. Kimisi archers likörünü sek içmeyi tercih etmektedir. Ancak alkol oranı son derece az olduğu için alkol kokteyllerinde de kullanmanızı öneririz. Böylece hem özünü korumuş olacak hem de alkol oranını yükseltip farklı bir tat elde etmiş olacaksınız. Aynı zamanda meyve aromalı içecekler ile birlikte tüketmeyi tercih eden likör seveler de bulunmaktadır. Archers likörü nasıl içilir sorusuna böylece yanıt vermiş olduk.

Bir önceki yazımız olan Amarula Likörü Fiyatı başlıklı makalemizde Amarula Likörü, Amarula Likörü nasıl içilir ve Amarula Likörü nerede bulabilirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunu Da İncele

Safari Likörü Fiyatları

Safari Likörü Fiyatları

İçindekilerSafari Likörü FiyatlarıSafari Likörünü Nerede BulabilirimSafari Likörü Nasıl İçilir Safari Likörü Fiyatları Safari likörü bilinen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir