Home / Votka / Binboa Votka Fiyatları, Özellikleri ve İçimi

Binboa Votka Fiyatları, Özellikleri ve İçimi

Binboa Votka Nedir?

Türkiye’nin en sevdiği votka çeşitlerinden biri olan Binboa votka; Türkiye’de üretilen yerli votkalardandır. Gece hayatının sevilen alkollü içecek markalarından biri olan Binboa, en çok tercih edilen yerli votkalardan biridir. Lezzetli bir içime sahip olan Binboa, iki kere damıtılarak elde ediliyor. Türkiye’de her yıl gelen alkol zamlarından sonra güncel fiyatlar hakkında rahatlıkla internet üzerinden Binboa votka fiyat araması yapılarak bilgi sahibi olunabilir. Binboa votka’nın kokteyllerde kullanılmasının yanı sıra; mezelerle de oldukça iyi uyum sağlarlar. Örneğin votka; soda ya da enerji içeceği ile tercih edilecekse deniz mahsülleri, midye ya da kalamar keyifli bir eşlikçi olacaktır. Ancak kokteyllerde olduğu gibi daha tatlı içecekler ile tercih edilecekse meze olarak kuruyemiş ya da meyveler çok daha iyi bir eşlikçi olacaktır.

 

Binboa Votka Fiyatları

Türkiye’nin yerli votkalarından biri olan votka fiyatları ile ilgili bilgileri kolaylıkla internet üzerinden bulabilirsiniz. Birçok farklı çeşidi bulunan Binboa markası uygun fiyatlarıyla da birçok kişi tarafından tercih edilen alkol markaları arasında yer alıyor. 2020 yılı için Binboa votka fiyatları;

  • 35’lik Binboa: 65TL
  • 70’lik Binbo: 120 TL
  • 100’lük Binbo: 167 TL
  • 70’lik Binboa Red Apple: 106 TL
  • 70’lik Binboa Pier Ginger: 120 TL
  • 70’lik Binboa Çilekli: 120 TL
  • 70’lik Binboa Limonlu Düşük Alkollü: 65 TL
  • 70’lik Binboa Mojito: 120 TL
  • 70’lik Binboa Satsuma: 120 TL
  • 70’lik Binboa Red Orange: 120 TL şeklinde belirlenmiştir.

 

"<yoastmark

 

Binboa Alkol Oranı

Yerli votka markalarımızdan biri olan Binboa alkol fiyat ve alkol oranı dünya standartlarına uygun olarak belirlenmiştir. Genellikle %35 ile %70 arasında değişen alkol oranı dünyadaki tüm votkalar ile aşağı yukarı aynıdır. Bilim adamları tarafından da onaylanan %40 alkol oranı; votka için içilebilir oran olarak kabul edilmiştir. Bugüne kadar yapılmış en sert votka olan Sovyet votkasının alkol oranı %92’lere kadar çıkmaktadır. Ayrıca votka alkol oranı adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Hakkında admin

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bunu Da İncele

Votka Mezesi

Votka Mezesi | Votkanın Yanında Ne Yenir?

Votka mezeleri içerisinde en çok kullanılanlar şüphesiz deniz mahsulleridir. Votka mezesi için hem etli hem …

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir