Home / Viski / Viski Fiyatları / Bulgaristan Viski Fiyatları

Bulgaristan Viski Fiyatları

Bulgaristan Viski Fiyatları

Ülkemizde yeni yılın ardından alkol fiyatları zamlandı. Diğer ülkelere nazaran bizim ülkemizde alkolün çok daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle viskiye yapılan büyük zamlar tüketicileri kızdırmıştı. Bulgaristan viski fiyatları bize kıyasla çok daha uygundur. Seyahat için  ye da iş için Bulgaristan’a giden vatandaşlar alkollerini çok ucuza oradan tedarik edebilmektedir. Biz de Bulgaristan’dan viski getirmek için Bulgaristan’ki viski fiyatlarını araştırarak hazırladık. Liste halinde Bulgaristan’da ki viski fiyatlarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 

Ülkemizde Viski Neden Daha Pahalıdır

Türkiye’nin vergilendirme sisteminden dolayı alkol ve tekel fiyatları diğer ülkelere göre çok daha pahalıdır. Viski normal şartlarda da pahalı satış fiyatlarına sahiptir. Yapılan zamların ardından ülkemizdeki satış fiyatları daha da yükselmiştir. Ötv zammı ile birlikte %18′ lik KDV vergisinin de viski fiyatlarına eklenmesi oldukça yüksek satış rakamlarına neden oldu. Bulgaristan viski fiyatları daha uygun olduğu için oraya gezi ya da iş amaçlı giden vatandaşlar çok ucuz rakamlara viski alabilmektedir.

 

Bulgaristan Viski Fiyat Listesi

Bulgaristan viski fiyatlarının daha ucuz olması talebi arttırıyor. Bizde sizler için oradaki en güncel viski satış fiyatlarını araştırdık. Yaptığımız araştırma sonucunda ise fiyatları sizler ile paylaşmak üzere listeledik. İşte en güncel Bulgaristan Viski fiyatları şöyledir;

70’lik Peshtera Black Ram Viski Bulgaristan Fiyatı; 85,09 TL

100’lük Peshtera Black Ram Viski Bulgaristan Fiyatı; 118,07 TL

70’lik Peshtera Black Ram Honey Viski Bulgaristan Fiyatı; 85,09 TL

70’lik Savoy Viski Bulgaristan Fiyatı; 91,69 TL

 

 

Bulgaristan viski fiyatları
Bulgaristan viski fiyatları

 

Gördüğünüz üzere Bulgaristan viski fiyatları yukarıdaki gibidir. Bu rakamları ülkemiz ile kıyasladığımız zaman çok uygun olduğunu görebilirsiniz. Türkiye’de bir viski alabileceğiniz tutara Bulgaristan’da iki viski satın alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bells Viski Fiyatı, Özellikleri ve İçimi başlıklı makalemizde bells, bells viski ve bells viski alkol oranı hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunu Da İncele

Jack Daniels Red Dog

Jack Daniels Red Dog

Jack Daniels Red Dog Saloon viskisi, dünyaca ünlü ABD’li viski markasının kurucusu Jack Daniel’in işlettiği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir