ViskiFiyatlari.Org sitemizde alkollü içeceklerin ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı sadece fiyatı yer almaktadır. Hiçbir şekilde tanıtım veya satışı yapılmamaktadır.
Home / Likör Çeşitleri ve Fiyatları / Cointreau Portakal Likörü Fiyatı

Cointreau Portakal Likörü Fiyatı

Cointreau Portakal Likörü Fiyatı

Siz hiç ruhunuz bile duymadan sarhoş oldunuz mu? Pekin ya turuncu meyvelerden meydana gelen bir içeceğin size hissettirmeden sizi sarhoş edebileceğini? Siz düşünmeden biz cevaplayalım. Tüm bu sözlerin tek cevabı ise cointreau portakal likörü olarak yanıtlanabilir. Adından da anlaşılacağı üzere bu likör portakal aroması ile elde edilmektedir. Son derece yanıcı bir likördür. Çünkü kullanılan alkol miktarı  %40 oranından fazladır. İçinde kullanılan aroması ise acı portakal kabuklarından oluşur. Bu acı kabuklar özenle seçilmektedir. Şunu bilmelisiniz ki bu içki her yiğidin harcı değildir. Son derece sert bir likör olaraktan bilinir. Cointreau likörü İlk olarak 1849 yılında üretildi dedikten hemen sonra fiyatları hakkında bilgi vermek istiyoruz. Bu likörün en güncel fiyatları ise şu şekildedir;

Cointreau likör 50’lik fiyatı: 100 TL

Cointreau likörü 100’lük fiyatı: 125 TL olaraktan güncellenmiştir. Ancak bu fiyatların satın aldığınız yerlere bağlı olarak değişkenlik göstereceğini bilmenizi isteriz. Yine de satış fiyatının  çok da üzerinde artışlar ile karşılaşmazsınız.

 

Cointreau Portakal Likörü Nerede Bulabilirim

Gelelim cointreau Portakal Likörü Nerede Bulabilirim sorusunun yanıtını vermeye…Bu liköü de yine diğer likörlerde olduğu gibi tüm alkol satışı yapan yerlerden satın almak mümkün olacaktır. Tekel bayi veya büyük marketlerde bulabilirsiniz. Buralarda bulamazsanız da üzülmeyin . Çünkü Cointreau likörünün kendi resmini internet sayfası da vardır. Bu sayfadan veyahut likör satışı yapan diğer internet sayfalarından sipariş vermeniz de mümkündür. Yerine göre fiyat farklılıkları da olacaktır.

 

 

Cointreau Portakal Likörü
Cointreau Portakal Likörü

 

 

Cointreau Portakal Likörü Nasıl İçilir

Cointreau portakal likörü nasıl içilir diye soracak olursanız sek içim önerisi alabilirsiniz. Ancak bu likör aşırı sert ve yanıcı olduğu için genelde ağır kokteyllerde kullanılır. Aynı zamanda tatlı bir likör olduğu için tat bakımından yanına yakışacak içecekler ile de servis edilebilir. Size önerilerimiz bu kadardır. Eğer bu likörü İlk kez içmeyi deneyecekseniz ağır gelebileceğini göz önünde bulundurunuz. Almadan evvel etiket üzerini detaylıca okumanızı öneriyoruz.

Bir önceki yazımız olan Chambord Likörü Fiyatı başlıklı makalemizde Chambord Likörü Nasıl İçilir? ve Chambord Likörü Nerede Bulabilirim? hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunu Da İncele

En Bilinen Likör Çeşitleri

En Bilinen Likör Çeşitleri

İçindekilerEn Bilinen Likör ÇeşitleriLikör özellikleriLikör Çeşitleri Meyve Aromalı LikörlerMeyve Aromalı Yabancı LikörlerBaharat Aromalı Likörler Alkol Oranı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir