ViskiFiyatlari.Org sitemizde alkollü içeceklerin ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı sadece fiyatı yer almaktadır. Hiçbir şekilde tanıtım veya satışı yapılmamaktadır.
Home / Viski Çeşitleri / Double Q Viski

Double Q Viski

Double Q Viski

Orta kalite bir viski için en uygun marka hiç şüphesiz Double Q markalı viskilerdir. Normalde çok pahalı bir piyasaya sahip olan viskilerin arasında orta halli bir marka olduğunu söyleyebiliriz. Ciddi bir bütçe ayırmadan ara kalitede bir viski içmek için en doğru tercih bu viski markası olacaktır. Kısacası elit bir viski gurmesi değilseniz ve sadece içmek için içiyorsanız tercih etmenizi öneriyoruz. İçiminin de en az fiyatı kadar yumuşak bulunmaktadır. Sizler için Double Q Viski markasına dair tüm detayları araştırdık. Araştırmamız sonucunda elde ettiğimiz bilgileri ise bu yazımızda derledik. İşte Double Q Viski markasına dair tüm detaylar…

 

Double Q Viski Alkol Oranı

Double Q Viski markası orta kararda içicilerin daha fazla tercih ettiği bir markadır. Harman üretime sahip olan bu viskinin içimi yumuşak olsa da damakta farklı bir tat bıraktığını söyleyebiliriz. Genel olarak tüm viskilerin alkol oranı %40 ila %45 arasında değişkenlik göstermektedir. Bu alkol oranı ise viskinin türüne bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Double Q viskilerinde ise %43 oranında etil alkol kullanılmaktadır. İçimi ve tadı orta kararda olan bu viskiyi ekonomik şartlarınız elverişli değilken tercih edebilirsiniz. Aksi takdirde uygun koşullara sahipken daha kaliteli viskiler tercih etmek damağınıza hitap edecektir.

 

 

Double Q Viski
Double Q Viski

 

 

Double Q Viski Fiyatları

Double Q Viski markası ucuz olmasıyla bilinmektedir. Damakta bıraktığı tadın çok hoş olmadığını düşünüyoruz. Ancak buna rağmen ucuz fiyatlı olduğu için performansı göz ardı edilmektedir. Orta kalitede hafif içimli ve aroması damağa farklı bir his vermektedir. Ancak tüm bunlara alabileceğiniz en kaliteli viski markasının Double Q olduğunu bilmelisiniz. Genelde 35’lik şişelerde satılmaktadır. Markanın 35’lik şişesi için en güncel fiyat ise 49 TL olarak listelenmiştir. Bu fiyat önerilen satış fiyatı olsa da bulunduğunuz bölgeye ve alışveriş yaptığınız marketlere göre küçük değişiklikler gösterebilmektedir. Yine de zaten ucuz bir viski olduğu için bu fiyatın da çok da üzerinde bir rakam ile karşılaşmazsınız.

Bir önceki yazımız olan Dimple Viski başlıklı makalemizde Dimple Viski Alkol Oranı, Dimple Viski Fiyatları ve Dimple Viski Nasıl İçilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunu Da İncele

En Kaliteli Viski Hangisi

En Kaliteli Viski Hangisi

İçindekilerEn Kaliteli Viski Hangisidir?Viskinin Kalitesi Nasıl AnlaşılırDünyanın En Kaliteli Viskileri En Kaliteli Viski Hangisidir? Her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir