Home / Likör / Likör Çeşitleri ve Fiyatları / Frangelico Likörü (Fındık Likörü) Fiyatları

Frangelico Likörü (Fındık Likörü) Fiyatları

Frangelico Likörü (Fındık Likörü) Fiyatları

Fındık tadını sevmeyen yoktur herhalde… Hele ki fındık ile yapılan likörleri… Frangelico likörü fındık aroması ile yapılan bir likördür. Fındığı seven herkes bu liköre bayılır. Tadı, konusu ve damakta bıraktığı tat bile insanı sarhoş edecektir kaşar güzeldir. İtalyan yapımı olan frangelico likörü yanık ve sert hali ile akılda kalmayı başarır. Aromasında kullanılan yoğun fındık alkol tadını bastırmaktadır. Bu likörün aroması alkol oranına göre daha fazla kullanılmış olsa bile sarhoş etme özelliğini yitirmiyor. Bizde sizin için frangelico likörü fiyatları ile başlayarak gerekli tüm detayları kaleme aldık. İşte frangelico likörü fiyatları ;

Öncelikle şunu belirtelim. Bu likör diğer likörlere nazaran daha pahalıdır. Kullanılan malzeme ve üretim aşaması açısından bakıldığında fiyatları gayret normal kabul edilebilir. Ortalama fiyatları ise 25-30 dolar arasında değişiklik göstermektedir. Bu fiyat tâbi ki satın aldığınız bölgeye ve markete göre değişkenlik gösterecektir.

 

Frangelico Likörü Nereden Bulabilirim

Gelelim frangelico likörü nereden bulabilirim sorusunun yanıtına… Bu likörün özellikle İtalyanlar tarafından çok sevildiğini biliriz. Türkiye’de alkol satışı yapan birçok yerde bu likörü bulmak mümkündür. Tekel bayiler, alkol satışı bulunan büyük marketler gibi alanlardan satın almanız mümkündür. Bu alanlarda bulamazsanız sakin üzülmeyin. Çünkü bu likörü satan internet siteleri de bulunmaktadır. En kötü ihtimalle bu siteler üzerinden sipariş vererek satın alırsınız. Türkiye fiyatlarının diğer ülkelere oranla daha yüksek olduğunu görebilirsiniz. Ancak illa ki fındık likörü içmek istiyorsanız ve bu fiyatlar size pahalı geliyorsa çok daha uyguna fındık likörleri de satılmaktadır.

 

 

Fındık Likörü
Fındık Likörü

 

 

Frangelico Likörü Nasıl İçilir

Frangelico likörü nasıl içilir diye merak edenler için hemen bu soruya yanıt verelim. Öncelikle eğer fındık aromasını alkol içinde seviyorsanız bu likörü kesinlikle sek tüketmenizi öneriyoruz. Ancak bu tat bana çok ağır gelirse diyorsanız da hafifletecek içecekler ile içmeyi denemelisiniz. Ayrıca yapacağınız alkol kokteyllerine de çok yakışacağını bilmenizi isteriz. Frangelico likörü hakkında size aktarmak istediklerimiz bu kadardır. Daha detaylı bilgi almak için kapsamlı bir araştırma yapabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Archers Likörü Fiyatları başlıklı makalemizde Archers Likörü Nasıl İçilir ve Archers Likörünü Nerede Bulabilirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunu Da İncele

Likör Bozulur Mu

Likör Bozulur Mu

İçindekilerLikör Bozulur Mu? Nasıl Saklanmalı?Likör Bozulur Mu?Likör Nasıl Saklanmalıdır? Likör Bozulur Mu? Nasıl Saklanmalı? Likörler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir