Home / Viski / Viski İncelemeleri / Jack Daniels Viski İnceleme

Jack Daniels Viski İnceleme

Viski severler bilir ki, Türkiye’de en çok tüketilen viskilerin başında Jack Daniels viski gelir. Fiyat ve tat olarak şüphesiz en optimum viskidir. Bildiğiniz gibi Jack Daniels viskinin bir çok çeşidi var ancak bu yazıda biz en standart dediğimiz market raflarında dahi bulunan Jack Daniels viski inceleme konusunu ele alacağız.

Jack Daniels viski, üreticisi ve mucidi Jack Daniel tarafından diğer Tennessee viskilerine göre farklı damıtma tekniği ve tadının yanında, farklı bir tasarıma sahip şişe ile içicisine sunulması sayesinde ilk piyasaya sürüldüğünden bu yana en çok tüketilen viskiler arasına ismini altın harflerle kazımıştır.

jack Daniels viski incelemesi

Koku: Karamela, hafif Karamel, vanilya, is-duman kokusu, hafif şekerleme hissiyatı

Renk: Orta derecede amber

Damak: Hafif tatlı, damakta bıraktığı keskinliği hızlı bir şekilde kayboluyor ve yumuşak bir tada bürünüyor. Vanilya ve karamel adını rahatlıkla alabilirsiniz, bunun yanında meşe fıçısında zaman harcadığı çok net.( Yaşlanmamış old No.7 için)

Her yerde bulabileceğiniz Jack Daniels viski, erişiminin kolay olması ve fiyat yelpazesi ile yorgunluk atılabilecek bir seçenek.

Hakkında admin

Bunu Da İncele

En iyi viski hangisidir

En İyi Viski Hangisidir?

İçindekilerEn İyi Viski Hangisidir?En İyi Viski MarkalarıLagavulin Markalı ViskiLaphroaig Markalı ViskiCoal İla Markalı ViskiGentleman Jack …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir