Home / Viski / Viski Fiyatları / John Regal Viski Fiyat

John Regal Viski Fiyat

John Regal Viski

John Regal viski türleri arasında çok tercih edilen olarak dikkat çekmektedir. Viski severler viskinin kalitesine önem verirler. Bir viskinin içimi, aroması ve kaç yıllık olduğu son derece önemlidir. Özellikle viski kültürü gelişmiş olan alıcılar bu faktörlere son derece dikkat etmektedir. John Regal viskisi ise Bulgaristan merkezli bir viskidir. Daha çok Bulgaristan’da satılmaktadır. Tabi ki tüm ülkelerde de satışa sunulmaktadır. Ancak buna rağmen Bulgaristan sınırları dışında çok da bilinen bir viski türü değildir. Tahıl ile üretilmektedir. Tahıl çeşitlerinden üretilen John Regal viskisi içim açısından sert olarak değerlendirilmektedir. Bizde bugün sizler için John Regal viskisini araştırdık. Araştırmamızın sonucunu ise sizler için kaleme aldık. İşte John Regal viskisine dair tüm detaylar…

 

John Regal Viski Alkol Oranı

John regal tat bakımından sıkça tercih edilen bir viski türü sayılmaz. Tahıl bazlı bir viskidir. İçeriğinde tahıl dışında aromalar bulunur. Bu aromaların tadı alkole oranla daha baskın olması için yüksek oranda kullanılmaktadır. Alkol oranı normale göre yüksektir. Ayrıca uzun yıllar boyunca fıçılarda bekletilebiliyor. Normal viskilerde maksimum  oranında alkol bulunmaktadır. Ancak John Regal viski alkol oranı ise  %43 olarak dikkat çekmektedir. Bu nedenle içimi son derece sert gelebilir. Eğer ilk kez viski içmeyi deneyecekseniz John Regal size biraz ağır gelebilir. Sek içmek daha makul olasa da eğer bünyeniz kaldırmayacak gibiyse ve sarhoş olmayı sevmiyorsanız John regal viskisini sek içmeyiniz.

 

 

John Regal Viski
John Regal Viski

 

John Regal Viski Fiyatları

Son olarak da John Regal viski fiyatlarına değinme istiyoruz. Çünkü bu marka viskiyi almayı düşünenlerin en çok sorduğu soru bu olmaktadır. Öncelikle  belirtmeliyiz ki John Regal Bulgaristan yapımlı bir viskidir. Alkol fiyatları genel olarak Bulgaristan sınırlarında zaten son derece uygun fiyatlar ile satılmaktadır. Tabi ki viski fiyatları ülkeden ülkeye değişkenlik göstermektedir. Türkiye özellikle viskiye ÖTV ve KDV vergileri uyguladığı için burada John Regal viskisi Bulgaristan’a nazaran daha pahalı olacaktır. john Regal viskisi dinlendirilme yıllarına göre fiyatlandırılmaktadır. 12,18 ve 21 yıl kadar fıçılarda dinlendirilmek üzere olan viskilerin de fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Bizde sizler için araştırmamız soncunda bulduğumuz en güncel John Regal viski fiyatlarını bir liste haline getirdik. işte o fiyat listesi;

 

John Regal Viski 12 yıllık (1 lt) ; 2 Euro (13,26 TL) olarak listelenmiştir. Bu fiyat Bulgaristan reyon satış fiyatıdır. Bu viski diğer ülkelerde zaten çok fazla bulunmaktadır. BUlunduğu ülkelerde ise daha pahalı satış fiyatlarına sahiptir.

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Viski Fiyatları Jameson başlıklı makalemizde jameson viski, jameson viski fiyat ve jameson viski fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunu Da İncele

macallan viski

Macallan Viski

Macallan viski markası, viski üreticileri arasında gerek köklü geçmişi gerekse de kendine has üretim teknikleriyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir