ViskiFiyatlari.Org sitemizde alkollü içeceklerin ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı sadece fiyatı yer almaktadır. Hiçbir şekilde tanıtım veya satışı yapılmamaktadır.
Home / Viski Çeşitleri / Red Label Viski

Red Label Viski

Red Label Viski

Red Label Viskisi 19909 yılında iki kardeş tarafından üretilip piyasaya sunulmuştur. Bu viskinin en belirgin özelliği ise yaklaşık dört yıl bekledikten sonra satışa sunulmasıdır denilebilir. Marka piyasaya ilk çıktığında farklı bir isimle başlamış olsa da ismi şimdiki halini almıştır. Harman bir viski türüdür. İçiminin kolaylığı ve dinlenmiş olası tercih edilmesindeki belirleyici özelliklerdir. Daha çok armut ve kayısı aromaları içeren bu viski 35 farklı malt ve tahıl viskinin karışımı ile harman bir hale getirilmektedir. Red Label Viskisi hakkında bilinmesi gereken tüm noktaları yazımızda topladık. İşte detaylar;

 

Red Label Viski Alkol Oranları

Red Label’in her damak tadına hitap etmeyeceğini söyleyebiliriz. Çünkü 35 farklı türün karışımından elde edilmektedir. İçimi harman olmasına rağmen pek de kolay sayılmaz. İçeriğindeki kayısı ve amut aromasının yoğunluğu nedeniyle herkese hitap etmeyebilir. Yine de sert ve sarhoş edici bir etki arayanların ilk tercihi bu marka olmaktadır. Red Label Viskinin fıçılarda dört yıl kadar dinlendirilip satışa sunuluyor olması da ayrı bir özelliğidir. Bu viskinin alkol oranı ise % 43 olarak yer bulmaktadır.

 

Red Label Viski Fiyatları

Red Label viskinin güncel fiyatlarını da sizler için derledik. Yapılan son zamların ardından önerilen satış fiyatları ise aşağıdaki gibidir. İşte o fiyat listesi;

35 ‘lik Red Label Viski 62 TL

50’lik Red Label Viski 80 TL

70’lik Red Label Viski 110 TL

100’lük Red Label Viski 155 TL olarak önerilmektedir. Gördüğünüz gibi bu harman viski birçok viskiyle kıyaslandığı zaman fiyatları son derece uygundur. Önerilen satış fiyatları bunlar olsa da bulunduğunuz bölgeye göre az miktarda değişiklik gösterebilir.

 

 

Red Label Viski
Red Label Viski

 

 

Red Label Viski Nasıl İçilir

En köklü İskoç viskilerinden biri olan Red Label Viski için meze seçmekte zorluk çekiyor olabilirsiniz. İçimi sert bu harman viskiyi sek içmenizi öneriyoruz. Ancak bünyeden bünyeye farklılık gösterdiği için illa ki bir meze ile içmek istiyorsanız tercihinizi buzdan yana kullanabilirsiniz. Onun dışında karışımında 36 çeşit viski olup ağır olduğundan çok fazla meze önermiyoruz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Viski Fiyatları 2019 başlıklı makalemizde Viski Fiyatları ne Kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunu Da İncele

Kıbrıs Viski Fiyatları 2019

Kıbrıs Viski Fiyatları 2019

İçindekilerKıbrıs Viski FiyatlarıKıbrıs’ta Neden Tekel Daha Ucuz?Güncel Kıbrıs Viski Fiyatları Kıbrıs Viski Fiyatları Kıbrıs alkol …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir