Home / Votka / Rom Fiyatları 2020 Ne Kadar? Güncel Liste

Rom Fiyatları 2020 Ne Kadar? Güncel Liste

Rom fiyatları 2020 yılında artış gösterdi ve aşağıda belirttiğimiz düzeylere ulaştı. Ülkemizde de sıklıkla tercih edilen rom fiyatları, gelen son zamlarla birlikte değişti ve sayfamızda güncellendi. En güncel fiyatlar konusunda aşağıda belirttiğimiz liste 01 Aralık 2020 tarihli, alkollü içki tedarikçileri aracılığıyla tavsiye edilen fiyatlardır.

 

Rom Fiyatları 2020

Alkollü içeceklere gelen son fiyat artışlarıyla birlikte alkollü içecek tedarik eden firmalar tarafınca hazırlanan 01 Aralık 2020 tarihli önerilen en güncel Captain Morgan Rom çeşitleri ve fiyatları aşağıda belirtildiği gibidir.

 

Captain Morgan Rom Fiyatları

Ürün     Fiyatı

70 lik Captain Morgan Gold Rom Fiyatı  90,00 TL

70 lik Captain Morgan White Rom Fiyatı               175,00 TL

 

Zacapa Rom Fiyatları

Ürün     Fiyatı

70 lik Zacapa Rom Fiyatı               355,00 TL

 

Tres Magueyes Fiyatları

Ürün     Fiyatı

70 lik Havana Club Anejo 3 Anos Rom Fiyatı        182,50 TL

70 lik Havana Club Seleccion De Maestros Rom Fiyatı     300,00 TL

70 lik Havana Club Anejo 7 Anos Rom Fiyatı        220,00 TL

 

 

"<yoastmark

 

 

Yaşadığımız ülkede alkollü içkilere en son 3 Ocak 2020’de %13,48 miktarında zam geldi. Aşağıdaki listemizde belirttiğimiz güncel rom fiyatları 2020 perakende satış fiyatlarıdır. Fakat bir noktaya değinmekte fayda var. Yaşadığınız şehirde bulunan marketlerde, tekel büfelerinde, freeshoplarda satıcıların yapabileceği kampanyalardan dolayı fiyatlarda değişiklik görülebilir. En güncel CarrefourSA ve Migros rom fiyatlarına sizler için hazırlamış olduğumuz listemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Mey İçki Sanayii Tic. A.Ş. Topkapı İçecek Dağıtım A.Ş ile Pernod Ricard Turkey adlı alkollü içki firmalarının en güncel fiyatları ziyaretçilerimiz için derlediğimiz listemizde bulunmaktadır.

Listemizde yer alan güncel fiyatları gelen son zamlarla birlikte 3 Ocak 2020’de güncellenerek düzenlenmiştir. Belirtilen fiyatlara Katma Değer Vergisi dahildir. Alışveriş yaptığınız marketlerdeki indirim ve kampanyalar, ilgili marketlerin perakende satış ücretleridir ve aşağıdaki listede belirtilen fiyatlara göre farklılık görülebilir. Sayfamızdaki fiyatlar önerilen satış fiyatlarıdır.

Not: Sayfamızda herhangi bir alkollü ürünün satış veya reklamı söz konusu olmamakla birlikte, sayfamız ziyaretçileri için yalnızca ürünlerin fiyatlarına değinilmektedir. Göreceğiniz tüm fiyatlar günlük bir şekilde takip edilerek güncellenmektedir.

 

Yukarıda belirttiğimiz güncel fiyatları yalnız ülkemiz içerisinde geçerli olan satış tarifesidir. Belirtilen fiyatlar Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde söz konusu olmamaktadır.

Hakkında admin

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bunu Da İncele

martini vermut

Martini Vermut Fiyat, Nasıl İçilir, Alkol Oranı

Martini Vermut fiyat nedir, nasıl içilir, alkol oranı nedir gibi tüm soruların cevabı sayfamızda. sayfamızın …

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir