Home / Likör / Likör Çeşitleri ve Fiyatları / Safari Likörü Fiyatları

Safari Likörü Fiyatları

Safari Likörü Fiyatları

Safari likörü bilinen bir likör türüdür. Genellikle tropikal meyveleri andırır. İçeriğinde tropikal meyve aromaları yoğun olarak kullanılmaktadır. Hollanda’da üretilmiş olan bir likördür. Genelde en yüksek satışı Hollanda da gerçekleşmektedir. Tadı ise birçok tüketici tarafından beğenilmektedir. Çünkü meyve arolamaları genelde herkesin damak zevkine hitap edebilmektedir. Safari likörünün alkol oranı ise %20 olarak düşük tutulmuştur. Bunun nedeni alkolün aroma tadını bastırmaması olarak gösterilmektedir.

Pek çok kullanıcı likör bozulur mu diye sordu. Bu sorunun cevabını ilgili sayfamızdan alabilirsiniz.

İçeriğinde mango, papaya, limon ve lime gibi çeşitli meyvelerin aromaları ve özsuları bulunmaktadır. Bu meyvelerin verdiği karışık tat ve alkolün etkisiyle damağınızda hoş bir tat kalmaktadır. Bizde safari likörünün fiyatlarını sizler için inceledik. En güncel satış fiyatı Türkiye için şöyledir;

 

70’lik Safari Likörü Fiyatı; 98,5 TL olarak listelenmiştir. Gördüğünüz üzere fiyatı çok da yüksek bir tutarda değildir.

 

Safari Likörünü Nerede Bulabilirim

Geçelim safari likörünü nerede bulabilirim sorusuna yanıt vermeye… Safari likörünü de alkol satışı yapılan her yerden bulabilirsiniz. Yurtdışından ithal edilmektedir. Büyük marketler ve yazlık alanların alkol satış noktalarında bulmak daha kolay olacaktır. Son alternatif olarak ise likör internet satışı sitelerini gözden geçirebilirsiniz. Meyve tadını seviyorsanız bu likörü kesinlikle denemenizi tavsiye etmekteyiz. Yukarıda sunduğumuz fiyat ise satın alacağınız bölgelere göre değişiklik gösterebilir. Ancak çok da yukarısında bir fiyat almayacağınızı söyleyebiliriz.

 

 

Safari Likörü Fiyatları
Safari Likörü Fiyatları

 

 

Safari Likörü Nasıl İçilir

Safari likörü nasıl içilir sorusuna verilebilecek birkaç yanıt vardır. Öncelikle safari likörü meyve aromalı bir içkidir. Yoğun meyve tadının yanında zıt tatlar tüketmek çok da uygun olmayacaktır. Daha çok meyve aromalı içecek türleri ile tüketilebilir. Ayrıca meyve aromasını sevenler safari likörünü sek olarak da tüketebilir. Eğer kokteyl seviyorsanız safari likörünü kokteylleriniz de de kullanabilirsiniz. Bu likörü asitli içecekler ile birlikte kullanan çok sayıda likör sever de bulunmaktadır. Eğer sizde meyve aromasını çok seviyorsanız tropikal aromaların alkol ile buluşmasından meydana gelen safari likörünü mutlaka tatmanızı öneriyoruz. Safari likörü nasıl içilir sorunuzu böylece yanıtlayarak tamamlamış bulunduk.

 

Bir önceki yazımız olan Archers Likörü Fiyatları başlıklı makalemizde Archers Likörü Nasıl İçilir ve Archers Likörünü Nerede Bulabilirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bunu Da İncele

Kahlua Likörü Fiyatı

Kahlua Likörü Fiyatı

İçindekilerKahlua Likörü FiyatıKahlua Likörü Nerede BulabilirimKahlua Likörü Nasıl İçilir Kahlua Likörü Fiyatı Kahlua Likörü kahve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir